Apie įmonę

Storage optimization specialists29 metų patirtis lankstymo ir pjaustymo pramonėje


Beveik 30 000 mašinų parduodama 92 šalyse visame pasaulyje


Keturios pagrindinės produktų klasės: presavimo stabdžiai, hidraulinės žirklės, pjovimo lazeriu mašinos ir perforatoriai

Metinis gamybos pajėgumas - 2000 mašinų, pastatytų mūsų 45 000 kvadratinių metrų gamykloje, - ACCURL yra didžiausia lakštinio metalo mašinų gamybos įmonė pasaulyje.

Naujoviškas pranašumas

ACCURL mes didžiuojamės savo sugebėjimu diegti naujoves. Kuriame naujas technologijas, tobuliname gamybos procesus ir rinkai pristatome dar niekad nematytus produktus. Mūsų komanda geba gerinti bendrą darbą, tuo pačiu išlikdama liekna ir efektyvi. Tai yra priežastis, kodėl mes esame savo pramonės lyderiai.

Nors mums svarbu ir toliau stumti visą pramonės šaką į priekį, mūsų klientai tebėra prioritetas numeris vienas. Norėdami užtikrinti, kad klientai būtų visiškai patenkinti, mes siūlome tik aukščiausios kokybės produktus ir specialų aptarnavimo personalą.

Mūsų gaminių asortimentas

ACCURL orientuojasi į keturias pagrindines gaminių klases: presavimo stabdžiai, hidraulinės žirklės, pjovimo lazeriu mašinos ir perforatoriai. Produktai, kuriuos siūlome kiekvienoje iš šių klasių, yra aukščiausios klasės, palyginti su likusia pramonės šaka. Mūsų kokybę lemia stiprios medžiagos, apgalvotas dizainas ir intuityvus valdymas, taip pat papildomos parinktys ir priedai, kurie gali būti naudojami modifikuojant mašinas, kad jos atitiktų jūsų poreikius.

Klientų palaikymo klausimai

Mūsų klientai nusipelno geriausio, todėl ACCURL palaikymo personalas yra pasiryžęs įsitikinti, ar visada esate patenkinti, nesvarbu, ar esate bendradarbis, dirbantis su mumis, ar galutinis mūsų produktų vartotojas. Kadangi technikų ir mašinų santykis yra aukštas, mūsų klientai gali būti tikri, kad greitai gaus atsakymą iš mūsų klientų aptarnavimo komandos.

Nors svarbus greito reagavimo laikas, mūsų pagalbos personalas iš tikrųjų išsiskiria žiniomis ir supratimu apie mūsų gaminius. Kai susisieksite su mumis dėl iškilusios problemos, gausite išsamų atsakymą iš palaikymo personalo atstovo, kuriam rūpi ACCURL ir kaip elgiamasi su jo klientais.

© 2021 All Rights Reserved Terms of Use and Privacy Policy